ZAVRŠEN “DALMATINKO CUP 2019”: Pobjednici FC Shakhtar, Zaglebie Lubin, FK Vojvodina, NK Jadran KS, NK Union, HNK Hajduk, ŽNK Rijeka i ŽFK Spartak

Završeno je još jedno izdanje tradicionalnog turnira za djevojčice i dječake “Dalmatinko Cup”.

Rezultati su sljedeći:

GENERACIJA 2006 (U-13)

1. mjesto: FC Shakhtar
2: mjesto: NK Krško
3. mjesto: FC Arsenal Kyiv

GENERACIJA 2006 (U-13) 1/4 FINALE
FC Arsenal Kyiv – GNK Dinamo Zagreb 1 : 1 (na penale 4 : 3)
NK Abeceda – NK Krško 0 : 1
FC Shakhtar – NK Junak 5 : 0
FK Željezničar Plavi – HNK Hajduk Split 0 : 0 (na penale 5 : 4)
GENERACIJA 2006 (U-13) 1/2 FINALE
FC Arsenal Kyiv – NK Krško 0 : 1
FC Shakhtar – FK Željezničar Plavi 9 : 1
GENERACIJA 2006 (U-13) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
FC Arsenal Kyiv – FK Željezničar Plavi 0 : 0 (na penale 5 : 4)
GENERACIJA 2006 (U-13) FINALE
NK Krško – FC Shakhtar 1 : 7

GENERACIJA 2007 (U-12)

1. mjesto: Zaglebie Lubin
2: mjesto: RNK Split
3. mjesto: FK Breznica

GENERACIJA 2007 (U-12) 1/4 FINALE
FC Vatan – FK Breznica 2 : 3p
NK Krško – Zaglebie Lubin 0 : 3p
RNK Split – Gornik Zabrze 3 : 2p
NK Primorac – FK Olimpik 2 : 3p
GENERACIJA 2007 (U-12) 1/2 FINALE
FK Breznica – Zaglebie Lubin 0 : 3
RNK Split – FK Olimpik 1 : 0
GENERACIJA 2007 (U-12) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
FK Breznica – FK Olimpik 2 : 2 (na penale 3 : 1)
GENERACIJA 2007 (U-12) FINALE
Zaglebie Lubin – RNK Split 1 : o

GENERACIJA 2008 (U-11)

1. mjesto: FK Vojvodina
2: mjesto: Gornik Zabrze
3. mjesto: NK Spinut

GENERACIJA 2008 (U-11) 1/4 FINALE
NK Solin – NK Union 0 : 1
FC Arsenal Kyiv – Gornik Zabrze 0 : 3
FK Vojvodina – RNK Split 2 : 0
NK Spinut – NK Abeceda 1 : 1 (na penale 3 : 1)
GENERACIJA 2008 (U-11) 1/2 FINALE
NK Union – Gornik Zabrze 0 : 3
FK Vojvodina – NK Spinut 1 : 0
GENERACIJA 2008 (U-11) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
NK Union – NK Spinut 0 : 1
GENERACIJA 2008 (U-11) FINALE
Gornik Zabrze – FK Vojvodina 0 : 4
GENERACIJA 2009 (U-10)

1. mjesto: NK Jadran KS
2: mjesto: Gornik Zabrze
3. mjesto: DNK Talent

GENERACIJA 2009 (U-10) 1/4 FINALE
DNK Talent – NK Trogir 1 : 0
Gornik Zabrze – ŠF Bambinosi 2 : 0
Zaglebie Lubin – NK Spalato 5 : 0
HNK Jadran KS – FC Olti 5 : 0
GENERACIJA 2009 (U-10) 1/2 FINALE
Zaglebie Lubin – NK Jadran KS 0 : 0 (na penale 1 : 3)
DNK Talent – Gornik Zabrze 0 : 0 (na penale 1 : 3)
GENERACIJA 2009 (U-10) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
Zaglebie Lubin – DNK Talent 0 : 0 (na penale 1 : 2)
GENERACIJA 2009 (U-10) FINALE
NK Jadran KS – Gornik Zabrze 0 : 0 (na penale 4 : 3)

GENERACIJA 2010 (U-9)

1. mjesto: NK Union
2: mjesto: NK Galaxy
3. mjesto: DNK Talent

GENERACIJA 2010 (U-9) 1/4 FINALE
FA Academica – Gornik Zabrze 1 : 0
NK Union – NK Spinut 3 : 0
NK Galaxy – DNK Talent 2 : 1
NK Solin – ŠF Bambinosi 0 : 0 (na penale 2 : 0)
GENERACIJA 2010 (U-9) 1/2 FINALE
FA Academica – NK Union 0 : 2
NK Galaxy – NK Solin 1 : 0
GENERACIJA 2010 (U-9) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
FA Academica – NK Solin 0 : 0 (na penale 1 : 2)
GENERACIJA 2010 (U-9) FINALE
NK Union – NK Galaxy 3 : 1GENERACIJA 2011 (U-8)

1. mjesto: HNK Hajduk
2: mjesto: ŠF Bambinosi
3. mjesto: NK Union

GENERACIJA 2011 (U-8) 1/4 FINALE
NK Tošk – FA Academica 1 : 1 (na penale 1 : 2)
HNK Hajduk Split – Gornik Zabrze 4 : 0
ŠF Bambinosi – NK Kolibrići 2 : 0
NK Union – NK Sjever 0 : 0 (na penale 3 : 2)
GENERACIJA 2011 (U-8) 1/2 FINALE
FA Academica – NHK Hajduk Split 0 : 3
ŠF Bambinosi – NK Union 4 : 0
GENERACIJA 2011 (U-8) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
FA Academica – NK Union 2 : 3
GENERACIJA 2011 (U-8) FINALE
HNK Hajduk – ŠF Bambinosi 3 : 0

ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2005 (U-14)

1. mjesto: ŽNK Rijeka
2: mjesto: ŽNK Donat
3. mjesto: ŽFK Spartak

ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2005 (U-14) 1/2 FINALE
ŽNK Rijeka – ŽFK Spartak 1 : 1 (na penale 3 : 1)
ŽNK Donat – ŽNK Marjan 0 : 0 (na penale 5 : 4)
ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2005 (U-14) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
ŽFK Spartak – ŽNK Marjan 2 : 0
ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2005 (U-14) FINALE
ŽNK Rijeka – ŽNK Donat 0 : 0 (na penale 3 : 2)
ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2002 (U-17)

1. mjesto: ŽFK Spartak
2: mjesto: ŽNK Marjan
3. mjesto: ŽFK Breznica

ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2002 (U-17) 1/2 FINALE
ŽFK Spartak – ŽNK Donat 2 : 1
ŽFK Breznica – ŽNK Marjan 1 : 1 (na penale 4 : 5)
ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2002 (U-17) UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO
ŽNK Donat – ŽFK Breznica 0 : 1
ŽENSKI TURNIR GENERACIJA 2002 (U-17) FINALE
ŽFK Spartak – ŽNK Marjan 4 : 0(fudbaltalent.com)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *